Навчальний процес

Педагоги КДНЗ "Дзвіночок" в 2017 -2018 навчальному році  працюють за Базовим компонентом  в новій редакції та програмою розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля".

Мета даної програми  - розширити змістовий компонент освітньої роботи з дітьми, розкриваючи етнічні, історичні та соціокультурні  особливості.

Програма побудована на принципах науковості, інтеграції, системності, комплексності, гуманізації змісту навчання та виховання. «Українське дошкілля» визначає завдання і зміст розвитку дитини . Розгляд кожного вікового періоду розпочинається розділом «Психологічна характеристика дитини», в якому подані вікові характеристики розвитку. Це дає змогу вихователеві орієнтуватись на психологічні особливості розвитку дитини.

Програма містить розділи:

- "Ранній дошкільний вік (3-й рік життя)"

- "Молодший дошкільний вік (4-й рік життя)"

- "Середній дошкільний вік (5-й рік життя)"

- "Старший дошкільний вік (6-й рік життя)"

Програма  /uploads/editor/1924/92799/sitepage_13/files/rekomendovano_ministerstvom_osviti_i_nauki.doc

Програма "Оберіг"

Програма розвитку дітей від пренатального періоду до 3-х років «Оберіг» розроблена з метою актуалізації питань становлення майбутньої особистості, починаючи від зачаття дитини, її народження, подальшого розвитку, виховання і навчання у перші три роки життя.

Програма "Віконечко"

-    В нашому дошкільному закладі навчальний матеріал та освітні технології підбираються з урахуванням особистості кожної дитини.

–  створюються умови для розвитку особистості через задоволення її базових потреб відповідно до соціокультурних норм.
  постійно створюється та оновлюється якісне розвивальне середовище, що забезпечує впровадження нових  технологій в освітньо - виховний процес.
–  створюються умови для збереження психофізичного здоров’я дітей через різноманітні форми рухової активності.
–  ведеться робота з удосконалення  і збагачення зв’язного мовлення дошкільників під час проведення різноманітних заходів.

ПРОГРАМА "ВПЕВНЕННИЙ СТАРТ" (для дітей старшого дошкільного віку)

21 серпня 2017 р. у Міністерстві освіти й науки України презентували нову редакцію освітньої програми «Впевнений старт». Про те, що у ній нового, з чого вона складається та як нею можна буде користуватися розповіли автори – доктор психологічних наук Тамара Олександрівна ПІРОЖЕНКО та Олена Юріївна ХАРТМАН, старший науковий співробітник Інституту психології ім. Г. С. КОСТЮКА.

Детальніше: http://short.media/education/onovlena-programa-vpevnenii-start-iak-teper-navchatimut-ditei © short.media

Педагогічний колектив впроваджує в практику роботи сучасні інноваційні технології. Формування особистості здійснюється на підставі цілісного підходу до організації навчально - виховного процесу, який передбачає органічне поєднання відповідних напрямів, форм, методів педагогічної роботи, належну організацію різних видів діяльності дітей, орієнтацію на інтереси й потреби дошкільників взагалі та кожного індивідуально.

До записничка вихователя

Оскільки творчі здібності формуються в процесі діяльності, можливим стає формулювання загальних психолого-педагогічних умов для їх розвитку.

скачать до записничка вихователя