Сторінка-цікавинка

ЯК ДИТИНА ПІЗНАЄ СВІТ?

Чи спостерігали ви, як грається ваша дитина?  Малюк буде навчатися легко та весело,   якщо ви враховуєте його природжений спосіб пізнання.
  Діти – візуали понад усе полюбляють малювати, розфарбовувати та роздивлятися картинки. Із задоволенням дивляться телевізор. Їм не байдуже, у що вони одягнуті. Як правило, спокійні, їм подобається гратися на самоті.
 Аудіали залюбки співають, декламують вірші. Дуже часто “озвучують” свою гру, якщо граються наодинці. Використовують “улюблені” слова дорослих. Віддають перевагу читанню вголос, навіть якщо це казка, прочитана багато разів.
Дитина – кінестетик пізнає світ на дотик, штовхаючи, кидаючи, колупаючи, й навіть розбиваючи все навкруги. Таких діток вважають непосидючими. Вони багато рухаються, хоча можуть захоплюватися конструкторами та різноманітними побудовами. Дуже люблять вилазити до батьків на коліна. Для них важливі обійми та прогладжування.