17 квіт. 2017

ПАСХАЛЬНА ВИСТАВКА-КОНКУРС НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ "БЛАГОВІСТ"

17 квітня на території православного Введенського храму Пресвятої Богородиці відбулась пасхальна виставка-конкурс народної творчості та декоративно-ужиткового мистецтва «Благовіст»
13 квіт. 2017

ЗУСТРІЧ З ПОЖЕЖНИМИ

13 квітня до малят завітали люди героїчної професії - ПОЖЕЖНІ
5 квіт. 2017

ПЕРЕМОГА!

15 березня підведено підсумки конкурсу «ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ»
1 квіт. 2017

СУБОТНИК

1 квітня відбувся міський суботник в парку загального користування по вулиці Молодіжна
24 бер. 2017

Відкритий міський конкурс-виставка «Світ ляльок»

24 березня біля арт хатини, що знаходиться в парку за БК «Шахтар», відбувся відкритий міський конкурс-виставка «Світ ляльок».
21 бер. 2017

Флешмоб "Сонячні діти"!

21 березня наш дошкільний заклад приєднався до флешмобу - День кольорових шкарпеток і сонячних дітей
9 бер. 2017

Шана тобі Кобзарю!

9 березня в нашому дошкільному закладі пройшли тематичні заняття на загальну тему ""Шана тобі Кобзарю!"
7 бер. 2017

Привітання зі святом!

7 березня жінки нашого закладу приймали привітання від міськво
28 лют. 2017