28 лют. 2017

Педагогічна рада

28 лютого відбулось засідання педагогічної ради "Формування почуття національної самосвідомості та любові до рідної землі у дітей дошкільного віку»
27 лют. 2017

Імідж сучасного дошкільного навчального закладу

27 лютого в нашому закладі відбулось засідання міської творчої групи вихователів-методистів дошкільних закладів
24 лют. 2017

Фестиваль творчості "Рідною мовою розмовляємо та її прославляємо"

24 лютого в дошкільному закладі відбувся Фестиваль творчості "Рідною мовою розмовляємо та її прославляємо"
17 лют. 2017

(Не)конференція EdCamp Юльївка

17 лютого в м.Запоріжжя відбулась (Не)конференція EdCamp Юльївка "Сузіря педагогічної думки"
8 лют. 2017

Наші зірочки!!!

На початку лютого в м.Дніпро відбувся конкурс "Winter Cup Dnepr 2017"
2 лют. 2017

Творчі звіти вихователів

2 лютого в нашому дошкільному закладі відбулись творчі звіти вихователів, що атестуються
27 січ. 2017

Міський семінар вчителів початкової школи та дошкільних закладів міста

27 січня в ЗШО № 5 відбувся міський семінар "Єдність навчання і виховання - важлива умова формування національно-патріотичного досвіду молодшого школяра як запорука його соціалізації"
26 січ. 2017

"Технологія спілкування з батьками"

26 січня в нашому дошкільному закладі відбувся семінар-практикум з елементами тренінгу "Технологія спілкування з батьками"
24 січ. 2017

Конкурс "Відкрийте серце новорічним дивам"

24 січня в м.Павлоград відбулось підведення підсумків конкурсу "Відкрийте серце новорічним дивам"
23 січ. 2017

Природоохоронна акція “Допоможи птахам, що зимують”

В рамках акції в нашому дошкільному закладі пройшов конкурс "Годівничка для птахів разом з татусем"