МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

1 черв. 2017
1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей!

Міжнародний день захисту дітей відзначається 1 червня щороку, а встановлене це свято ще в листопаді 1949-го, ухвалою Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. День цей покликаний привернути увагу світової спільноти до проблем охорони здоров’я дітей, боротьби з експлуатацією дитячої праці, прав дитини на освіту, дозвілля й захист від фізичного та психологічного насилля і багатьох інших. В Україні з 27 вересня 1991 року набула чинності Конвенція ООН про права дитини, згідно з якою держави, які цю конвенцію підписали, вживають усіх заходів щодо забезпечення захисту прав дитини, зокрема на життя, свободу думки і релігії, навчання та відпочинок тощо. Міжнародний день захисту дітей відзначається в Україні з 1998 року.
     День цей особливий. 1-го червня відбуваються різноманітні заходи, що підкреслюють увагу до дитячих прав і до формування гармонійної особистості. Традиційними стали доброчинні акції, нагороди, призи, Святкування відбувається повсюдно. Гучніше у столиці та менш помітне у провінційних місцинах. У державній політиці нинішньої України проблеми захисту підростаючого покоління мають пріоритетний напрям. Але слід зауважити, що розв’язання проблем захисту дитини, дитинства від небезпек, які існують у сучасному житті, далеке від ідеального.

Щороку в перший день літа відзначають Міжнародний день захисту дітей - свято радості та надії, адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це відповідальні дорослі.

І цього року не виключення. В нашому дошкільному закладі пройшла музична розвага "Літечко зустрічаємо!", спортивні змагання "Сміливі, сильні, дужі!", а також різноманітні конкурси, вікторини. Свято мильної кульки для самих найменших, конкурс малюнків на асфальті "Діти наше майбутнє", а також святкова дискотека.

ФОТОЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ СВЯТА МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В ФОТОГАЛЕРЕЇ