Засідання міського методичного об"єднання інструкторів з фізвиховання

28 лют. 2018
28 лютого на базі нашого дошкільного закладу відбувся відкритий перегляд сюжетного заняття з фізичної культури "Мій дзвінкий веселий м"яч"

28 лютого на базі нашого дошкільного закладу відбувся відкритий перегляд сюжетного заняття з фізичної культури з використанням нетрадиційного обладнання (старший дошкільний вік) "Мій дзвінкий веселий м"яч". Підготувала інструктор з фізвиховання - Логінова Людмила Вячеславівна.

Діти в казковій країні, Королеві королівства чарівних м’ячів допомогли врятувати королівство від Злої чаклунки та повернути до королівства м’ячі. Під час заняття закріплювались навички основних видів рухів: стрибати з м’ячем затиснутим між колін через 5 мотузок, удосконалювати уміння вести м’яч ногою, внутрішньою стороною стопи та забивати в ворота, вправляти в умінні метати м’яч провідною рукою з-за голови у вертикальну ціль з відстані 3 м. А також зміцнювали організм дітей, використовуючи на занятті нетрадиційне обладнання, елементи масажу, дихальної гімнастики, музикотерапії.

Розвивали силу, спритність, вміння орієнтуватися в просторі, координацію рухів, окомір, влучність, старанність, уяву, фантазію.

Вчились піклуватись про своє здоров’я.

Логінова Л.В., намагалась викликати емоційне задоволення, інтерес до заняття, гарний настрій.