Засідання творчої групи

19 січ. 2018
18 січня в нашому закладі відбулось засідання творчої групи "Використання ефективних здоров"язберігаючих технологій для формування у дошкільників уявлень про здоровий спосіб життя"

Чому ми звертаємось сьогодні до теми здоров‘язбереження у дошкільному закладі?

Тому що здоров’я дітей - одне з основних джерел щастя, радості і повноцінного життя батьків, педагогів, суспільства в цілому. Для України головною проблемою, яка пов’язана з майбутнім держави, є збереження і зміцнення здоров’я дітей та учнівської молоді. Турботу викликає різке погіршення стану фізичного та розумового розвитку підростаючого покоління, зниження рівня народжуваності й тривалості життя, зростання смертності, особливо дитячої, а також відсутність мотивації до збереження та зміцнення здоров‘я.

Час не стоїть на місці. Людство завжди перебуває у пошуках нових ідей і цей процес починається саме зі шкільної парти. Час змінює стандарти, стереотипи,  потреби і сьогодні школа  теж потребує реформування. А це довгий, клопітливий   процес. Людина тим і відрізняється від мурахи та бджоли, що будує не за існуючими, природніми інстинктами, а за народженими творчістю проектами у баченні прекрасного та гармонійного.

Основна мета сучасного дошкільного закладу полягає у формуванні здорової особистості. Здорової, як  фізично, так і духовно. Тому кожен дошкільний заклад сьогодні шукає свій шлях змін у просторі покращення якості освіти та виховання.

В нашому закладі відповідно до річного плану вібулолось засідання творчої групи за темою "Використання ефективних здоров"язберігаючих технологій для формування у дошкільників уявлень про здоровий спосіб життя".