Підведення підсумків міського конкурсу!

26 груд. 2017
24 грудня підведено підсумки конкурсу-виставки "Новорічна листівка"

26 грудня на передодні Нового року підведено підсумки міського конкурсу - виставки "Новорічна листівка".

Згідно «Методичних рекомендацій щодо організації взаємодії закладів дошкільної освіти з батьками вихованців» (лист МОН від 11.10.2017 р. № 1/9-546), наказу міського відділу освіти від 13.11.2017 р. № 326 «Про проведення виставки-конкурсу «Новорічна листівка» в КДНЗ міста, наказу завідувача від 16.11.2017р. № 122 «Про підсумки виставки – конкурсу «Новорічна листівка» в КДНЗ»  з 17.11.2017 р. по 14.12.2017 р. проведено в КДНЗ серед вихованців та батьківської громадськості виставку-конкурс «Новорічна листівка». Члени журі відзначили художньо-мистецький рівень листівок, оригінальність ідей, творчий підхід до вибору техніки виконання.

Переможцями виставки-конкурсу на кращу новорічну листівку та нагородити дипломами міського відділу освіти:

- у номінації  «Творчість дітей та їх батьків» - родину Бортнік Марії;

- у номінації «Передсвяткові хвилювання» - колективну роботу групи № 4 «Пролісок».

За творчість, креативність та естетичність та оригінальний підхід до виконання новорічної листівки нагородити грамотами дошкільного закладу:

- у номінації  «Творчість дітей та їх батьків» творчі родини: групи № 1 «Соняшник» - Руденко Валерії, Сірої Анни, Федоренко Софії, Чумаченко Тимура, Василенко Вероніки, Коваль Павла; групи № 3 «Незабудка» - Рудь Софії, групи № 5 «Мак» - Огиря Софії, Ульянченко  Аріни та Михайла, Донченко Руслана, Гусєва Ігоря, Нікітіна Романа; групи № 6 «Гвоздичка» - Чернишової Мілани, Ждимори Тімура, Васильченко Злати, Барсегян Сюзі, Григоренко Кароліни, Руденко Софії; групи № 8 «Фіалка» - Матвійченко Софії, Клименко Уляни, Карячка Софії, Палійчук Ангеліни, Прилуцького Артема, Заярного Марка, Чернова Никити, Кондрашова Євгена, Бортнік Марії; групи № 9 «Лілія» - Петренко Дар’ї, Байрак Ксенії, Ганджавської Поліни, Ардашевої Мілани; групи № 10 «Барвінок» - Селіванова Матвія, Погорєлової Уляни, Тихонової Марії, Читалова Кирила;

- у номінації «Передсвяткові хвилювання» колективні роботи груп: № 11, 5, 6, 10.

Дякуємо всім за активність та гарні роботи.