Батьківська конференція

11 лист. 2017
9 листопада в нашому закладі відбулась батьківська конференція для батьків майбутніх першокласників

9 листопада в нашому закладі відбулась батьківська конференція для батьків майбутнії першокласників.

На розвиток дитини помітно впливає зацікавленість батьків шкільним життям. А тому, працюючи над вирішенням завдань - кращої адаптації дітей до шкільного життя,  ми проведи батьківську конференцію для батьків майбутніх першокласників. Адже ми будуємо невидимий ланцюжок між родиною, дитячим садком та школою, який служить на благо усім учасникам навчально-виховного процесу.

На конференції були присутні: всі представники загальноосвітніх шкіл міста, представник лікарні Касьянова Г.О., представник МЧС Лях В.В.

Батьки мали змогу поспілкуватись та задати питання.