ДЕНЬ ЗНАНЬ!

1 вер. 2017
З 1 вересня! Вітаємо всіх з початком навчального року!

Є восени такий день, коли школа, дитячий садок наповнюються дитячим сміхом, пишними бантами, турботливо зав’язаними краватками, радісним хвилюванням та оазисами квітів. Так-так! Ти вгадав! Такі знайомі усім нам дива відбуваються, коли в гості завітає Перше вересня. Пустунчик потурбувався, аби День знань був цікавим та надихаючим, і підготував для Тебе вірші про Перший дзвінок.

Від щирого серця вітаємо дітлахів та їхніх батьків з початком навчального року!

Навчальний рік у КДНЗ розпочався з проведення свята - Дня знань.

Є добра традиція  вітати дошкільнят, вихователів та батьків вихованців з цим світлим святом маленьких чомусиків, майбутніх школярів.
Яскраві фарби українських вишиванок милували всіх своєю красою. Усміхнені, щасливі діти дарували нам атмосферу свята маленьких українців, що вже сьогодні є патріотами нашої незалежної України.

В святковій програмі дітям та гостям дарував веселий настрій Незнайка.

Діти із задоволенням грались в ігри, жартували, виконували пісні про дружбу та дитячий садочок.

Перше заняття у всіх вікових групах відбулось під загальною назваю "Єдина Україна".