Рух за сталий розвиток

23 квіт. 2018
22 квітня, у Міжнародний День Землі, в рамках заходів до Всесвітнього Дня Землі, наш дошкільний заклад «Дзвіночок», як учасник проекту «Освіта для сталого розвитку в дії» приєднався до публічної акції під назвою «Рух за сталий розвиток»

22 квітня, у Міжнародний День Землі, в рамках заходів до Всесвітнього Дня Землі,  наш дошкільний заклад «Дзвіночок», як учасник проекту «Освіта для сталого розвитку в дії» приєднався до публічної акції під назвою «Рух за сталий розвиток» з метою поширення ідей сталого розвитку у навчальних закладах області та заохочення громадянської активності  й соціальної відповідальності серед дітей. У День Землі, вихованці старших  груп  № 11 "Тюльпан", № 3 «Незабудка» та групи  № 10 «Барвінок» разом з батьками  зібрали 156 кілограмів макулатури, які віднесли до пунктів прийому вторинної сировини.

Діти вийшли  на вулиці свого міста, щоб навчити дорослих заощаджувати ресурси — світло, газ, воду, ліс,  як зменшувати відходи родини та вести екодружній стиль життя. Головна ідея заходу — привернути увагу громади до ідей сталого розвитку. В цей день в закладі відбулись заняття під загальною темою «Збережемо ліс, природу!», виготовили пам’ятки – порадниці «Паперу – друге життя», висадили на клумби квіти та кущі.  Діти самі навчаються бути економними, берегти природу та передають свої знання дорослим.

Фотозвіт можна переглянути в фотогалереї